skip to Main Content
+48 783 698 621 biuro@elitedrone.pl
Filmy promocyjne

Elite Drone oferuje klientom instytucjonalnym i firmom możliwość stworzenia pełnych materiałów promocyjnych (filmy video, fotografie). Poprzez profesjonalne podejście do klienta oraz dzięki zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu jesteśmy w stanie stworzyć od początku do końca filmy promocyjne województw, regionów, gmin, miast lub przedsiębiorstw. Łączenie nagrań z powietrza i tradycyjnych ujęć z ziemi sprawi, że Wasz film będzie czynnikiem, który wyróżni Was na konkurencyjnym rynku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii również Wasza firma natychmiast stanie się odbierana jako nowoczesna, innowacyjna, a co za tym idzie zyskacie w oczach potencjalnych kontrahentów.

Nagrania z imprez masowych i eventów

Dla organizatorów dużych imprez przygotowaliśmy ofertę nagrań zarówno z ziemi, jak i z powietrza. Zawsze zlecenie wykonuje przynajmniej dwóch operatorów , a w pakiecie oprócz spektakularnych ujęć lotniczych oferujemy także fotografie – te z powietrza i te z ziemi. Dzięki temu organizowany przez Was koncert, rajd rowerowy, maraton itd. zostanie uwieczniony w sposób jakiego ani Ty, ani publiczność i uczestnicy imprezy długo nie zapomnicie! Dzięki nam, możecie też prowadzić relacje na żywo ze swoich imprez poprzez kanał youtube.

Ujęcia do spotów reklamowych i wyborczych

„Reklama dźwignią handlu” – to jedna z podstawowych zasad ekonomicznego sukcesu współczesnych przedsiębiorstw. Teraz możesz w prosty sposób „dźwignąć” swoją reklamę na wyższy poziom. Zamów usługę videofilmowania z powietrza, by lepiej zaprezentować się nabywcom swoich towarów lub usług. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod filmowania wywrzesz na potencjalnych klientach dobre wrażenie już od pierwszego kontaktu z Twoją marką. Daj światu poznać się z jak najlepszej strony i stwórz razem z nami film reklamowy, który na długo zapadnie w pamięć każdemu widzowi, który go obejrzy!

Zyskaj większe poparcie społeczności dzięki unikatowej video prezentacji swojej osoby lub partii, którą reprezentujesz. Stwórz przyjazny wizerunek, by lepiej zapaść w serca i świadomość swoich wyborców.

Imprezy sportowe

Nagrania z lotu ptaka to domena sportu na najwyższym poziomie, teraz dostępna również dla Was! Skorzystajcie z oferty przeznaczonej dla organizatorów imprez sportowych i pokażcie kibicom i uczestnikom, jak profesjonalni potraficie być!

Dokumentacje budowy dla developerów:

Firma Elite Drone prowadzi szczegółową i kompleksową dokumentację z prowadzonych inwestycji. Regularnie wizytując plac budowy powstających nieruchomości stworzymy dokumentację ze wszystkich etapów prac, które pragniecie uwiecznić. Dzięki temu Wasza oferta stanie się jeszcze jaśniejsza i bardziej przejrzysta, a wykonawcy, inwestorzy i nabywcy będą na bieżąco informowani o postępie prac. Również Wy nie dacie się już zaskoczyć nieoczekiwanym opóźnieniom stale kontrolując rozwój prac.

Zdjęcia i filmy dla biur nieruchomości

Atrakcyjne zaprezentowanie oferowanej posiadłości to klucz do sukcesu w sprzedaży. Ta oferta skierowana jest do biur nieruchomości i maklerów poszerzających swoje horyzonty i poszukujących tego, co wyróżni ich na niezwykle konkurencyjnym rynku. Dzięki nagraniom i zdjęciom z lotu ptaka, zaprezentujesz swoim klientom nie tylko piękną fasadę budynku, ale również malowniczą okolicę która go otacza. Uwidocznisz atrakcyjne położenie działki czy nieruchomości przez co o wiele szybciej ją sprzedasz.

Leśnictwo

Już niebawem w naszej ofercie, oprócz dokumentacji szkód wyrządzonych przez zwierzynę łowną na polach uprawnych, znajdzie się inspekcja drzewostanów i roślin na terenie podległych leśnictw. Znacznie ułatwia to walkę z potencjalnymi szkodnikami, pozwala namierzyć i wyeliminować chore jednostki.

Dron może również zostać użyty do walki z kłusownikami.

Inspekcje:

Dzięki dronom unikniecie wysokich kosztów prac wysokościowych jakie generują regularne inspekcje wysokich budynków, turbin wiatrowych itp. Teraz możecie w dużo łatwiejszy, szybszy i tańszy sposób upewnić się, że zarządzana przez Was budowla jest w dobrym stanie technicznym i nie stwarza niebezpieczeństwa.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Zapytaj o możliwość nagrania. Poza „kaprysami natury” ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Back To Top