skip to Main Content
+48 783 698 621 biuro@elitedrone.pl
Informacje o firmie

Elite Drone to pierwsza w gminie Kępice firma oferująca usługi filmowania i fotografii z powietrza. Jako pasjonaci ujęć „z lotu ptaka” przykładamy niezwykłą uwagę by starannie i z należytą dokładnością spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Praca na najnowszym sprzęcie pozwala nagrywać w najwyższej rozdzielczości – Ultra HD (4K) oraz robić zdjęcia w formacie 4000×3000. Podgląd na żywo daje nabywcy usługi aerofilmowania bądź aerofotografii możliwość wyboru najodpowiedniejszych kadrów. Położenie w niewielkiej odległości od największych miast regionu (Koszalin, Słupsk, Bytów, Szczecinek i inne) eliminuje konieczność ponoszenia dodatkowych opłat za dojazd do miejsca wykonania zlecenia (darmowy dojazd w promieniu 50 km).

Aby zapewnić kompleksowość świadczonej usługi oferujemy również wykonanie tradycyjnych nagrań video i fotografii (z ziemi). Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby klientów indywidualnych i firmowych, tworząc pełną gamę usług – od filmów promocyjnych miast, regionów, przedsiębiorstw, poprzez ofertę dla organizatorów imprez masowych, rolnictwa czy leśnictwa, aż po obsługę wesel, imprez okolicznościowych, dokumentację budowy i inne… w celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do przejrzenia strony „OFERTA” lub do kontaktu telefonicznego bądź poprzez skrzynkę e-mail.

Przykładamy również należytą uwagę do bezpieczeństwa wykonywanych operacji lotniczych. Dronem zawsze steruje licencjonowany operator posiadający świadectwo kwalifikacji personelu lotniczego wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, specjalistyczne badania oraz ubezpieczenie OC zgodnie z wymogami Ustawy Prawo Lotnicze z 3 lipca 2002 roku, art. 95, ust.2, pkt 5 a). Nie podejmujemy zbędnego ryzyka i nie wykonujemy operacji lotniczych w złych warunkach atmosferycznych (takich jak występowanie opadów atmosferycznych, mgieł lub silnego wiatru – powyżej 8 m/s).

Dlaczego My
Profesjonalizm

Najwyższa jakość świadczonych usług, dbałość o szczegóły oraz indywidualne podejście do każdego klienta i spełnianie jego oczekiwań.

Kompleksowość

Łącząc ujęcia z lotu ptaka z tradycyjnymi jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów, czyniąc film jeszcze ciekawszym.

Nowoczesność

Pracujemy na najnowszym sprzęcie, zdolnym nagrywać w najwyższej możliwej rozdzielczości, świeże podejście do filmowania wyróżnia nas na rynku.

Niebanalność

Przełamujemy rutynę, nie stosujemy schematów, nie powielamy, ciągle szukamy nowych rozwiązań i rozwijamy się.

Back To Top