skip to Main Content
+48 783 698 621 biuro@elitedrone.pl
Śluby i wesela

Firma Elite Drone oferuje kompleksową obsługę ślubów i wesel, do tradycyjnego filmowania dodając możliwość wykonania niepowtarzalnych ujęć z powietrza. Dzięki naszemu unikalnemu podejściu sprawimy, że ten szczególny w Waszym życiu dzień stanie się niezapomniany, a uwiecznione wspomnienia wywrą na Was i Waszych bliskich jeszcze lepsze i mocniejsze wrażenie.

Zamówienie usługi filmowania i fotografii z powietrza to także świetny pomysł na prezent ślubny dla Młodej Pary. Przełam konwenanse i wyróżnij się oryginalnością ofiarując Młodym jedyną w swoim rodzaju pamiątkę ślubną.

Imprezy okolicznościowe

Przygotowujesz huczne urodziny swojego dziecka, męża, bliskiego? Chcesz w niepowtarzalny sposób uwiecznić przyjęcie przez Twojego potomka Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej? A może organizujesz wieczór kawalerski na świeżym powietrzu dla przyjaciela? Elite Drone wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Poza obsługą wesel zajmujemy się także nagraniami pozostałych imprez okolicznościowych. Już sama obecność drona na takim wydarzeniu staje się atrakcją, a nagrane za jego pomocą filmy i zrobione zdjęcia zadowolą najbardziej wymagających i żądnych wrażeń ludzi.

Dokumentacje budowy

Dla klientów chcących na bieżąco i w fachowy sposób dokumentować postępy prac budowlanych oferujemy usługę przystosowaną do Waszych potrzeb. Będziemy regularnie odwiedzać plac budowy i obserwować jak „rośnie” Twój nowy dom, inwestycja, nieruchomość. W zależności od Waszych potrzeb uwiecznimy to na fotografiach lub filmach video. Dzięki możliwości tworzenia tradycyjnych nagrań udokumentujemy także postępy prac wewnątrz budynku.

Zdjęcia i filmy nieruchomości

Ta oferta skierowana jest głównie do osób pragnących w niespotykany i oryginalny sposób zaprezentować swoją nieruchomość przeznaczoną na sprzedaż. Zdjęcia z lotu ptaka pozwolą Wam wyróżnić swoją ofertę spośród setek innych, pozwolą potencjalnym klientom jeszcze wyraźniej dostrzec jej zalety, a co za tym idzie szybciej i korzystniej sprzedać nieruchomość.

Jeśli nie planujesz sprzedaży nieruchomości a chcesz po prostu mieć niezapomnianą pamiątkę, skontaktuj się z nami, ta oferta również jest dla Ciebie!

Teledyski

Jesteś artystą, który szuka nowych rozwiązań, by wyróżnić się z tłumu?? Planujesz nagrać własny teledysk?? Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Teraz o wiele łatwiej możesz w jedyny i niepowtarzalny sposób zaprezentować się swoim fanom i zyskać uznanie w show biznesie. Profesjonalne teledyski stworzone przez nas zapewnią naturalność nagrań przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów, czym podbijesz serca widzów. Poprzez łączenie świetnego obrazu i znakomitych ujęć z Twoją muzyką osiągniemy klip, który pozwoli Ci zaistnieć w branży.

Video CV

Video CV to oferta skierowana do osób wkraczających na rynek pracy, poszukujących zatrudnienia lub chcących zmienić coś w swoim życiu. Jeśli pragniesz zaprezentować swojemu przyszłemu pracodawcy swoją kreatywną naturę – dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci stworzyć film video uwydatniający Twoje największe zalety, a nowoczesny sposób prezentacji na pewno wywrze na przełożonych silne wrażenie. Z takim CV zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną masz w kieszeni! Pomagamy również stworzyć kreatywne i nowoczesne CV w wersji papierowej.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Zapytaj o możliwość nagrania. Poza „kaprysami natury” ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Back To Top